Hit kolejki w Bąkowie!

Już jutro o godzinie 15.00 na boisku w Bąkowie zostanie rozegrany szlagier 10 kolejki skoczowskiej B-klasy. W meczu na szczycie zmierzą się zespoły LKS Zryw Bąków z LKS Iskra Iskrzyczyn. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Zrywiacy po 9 kolejkach przewodzą ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów, wyprzedzając o 3 oczka właśnie drużynę z Iskrzyczyna. Bąkowianie jednak mają o jedno spotkanie rozegranie mniej od rywala. Mecz ten zatem można śmiało zaklasyfikować jako ten z gatunku o 6 punktów. Biało-niebiescy wygrywając ten mecz znacznie odskoczą rywalom, Iskra zaś zdobywając 3 punkty, zmniejszy do minimum stratę punktową...

Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich kibiców! Liczymy na wasze wsparcie!

LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn; sobota, 18.10.14 r., godzina 15.00, boisko w Bąkowie