Hit kolejki w Bąkowie!

Już jutro spotkanie na które chyba czekają wszyscy kibice skoczowskiej B-klasy. W ramach 17 kolejki spotkań zmierzą się ze sobą drużyny LKS Zryw Bąków oraz KP Beskid Skoczów II. Spotkanie zapowiada się pasjonująco. W zapowiadanym meczu zmierzą się najlepsze obecnie zespoły na tym szczeblu rozgrywek zajmujące odpowiednio 1 i 2 miejsce w tabeli. Bąkowianie mają nad swoim rywalem 11 punktów przewagi, ale aż dwa mecze rozegrane więcej. Skoczowianie aby utrzymać kontakt z rywalami będą chcieli z pewnością wygrać sobotnie spotkanie, Bąkowianie zaś, będą chcieli jeszcze bardziej odjechać w tabeli sobotnim rywalom oraz przede wszystkim zrewanżować za jedyną jak do tej pory ligową porażkę, poniesioną w dramatycznych okolicznościach... Zapowiada się pasjonujący mecz!

Serdecznie zapraszamy kibiców!

LKS Zryw Bąków - KP Beskid Skoczów II, sobota 16.05.2015r., godzina 16.00, boisko w Bąkowie