Kadra na sezon 2014/2015

Już za niespełna 3 tygodnie pierwszy mecz sezonu 2014/2015. Kadra do tego czasu powinna już być dopięta a wszystkie transfery przeprowadzone. Nie inaczej jest w przypadku Zrywu. Na kilkanaście dni przed startem rundy jesiennej udało się pozyskać 2 zawodników, 3 wznowiło treningi, a 5 młodzieżowców kończąc wiek juniora dołączyło do pierwszej drużyny .

Pierwszym zawodnikiem który dołączył do Zrywu jest Wojciech Rakus, którego w Bąkowie nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Bramkostrzelny obrońca, który pół życia przegrał w Zrywie (poprzednio LKS Wisła Wielka) na pewno będzie sporym wzmocnieniem. Kolejnym zawodnikiem jest Kamil Polit. Lewonożny obrońca ostatni sezon spędził w Wiśle Strumień. Na tej pozycji Zryw ma spore braki bowiem kontuzjowany jest Jakub Kopiec a Dariusz Wacha przebywa obecnie za granicą.

Ponadto treningi wznowiło 3 zawodników. Marcin Gola z powodów osobistych musiał opuścić całą poprzednią rundę, ale teraz jest już gotowy do gry. Po około 5 latach do gry wraca Andrzej Rochna. Wcześniej ten zawodnik był pewnym punktem biało-niebieskich, ale z powodu ciężkiej kontuzji musiał zrezygnować z piłki na jakiś czas. Teraz postanowił ponownie spróbować swoich sił. Po dłuższej przerwie "od grania" wraca też Przemysław Farana. Ostatni raz Przemek na boisku pojawił się jakieś 3 lata temu będąc na wypożyczeniu w Golasowicach.

Wiek juniora skończyło też 5 zawodników, którzy już od pewnego czasu stanowią o sile seniorskiego zespołu. Piotr Hawełka, Mateusz Szymiczek, Daniel Waleczek i Damian Waleczek rozegrali już sporo meczów dla Zrywu, będąc często pierwszoplanowymi postaciami zespołu. Debiutu na swoim koncie nie ma jeszcze Bartosz Radzik, ale wszystko przed nim...

Z zespołu najprawdopobniej odejdzie Sebastian Karzełek, który przeniesie się do Interu Krostoszowice występującego w Rybnickiej B-klasie.

Kadra wydaje się być skompletowana i wzmocniona. Większość zawodników przychodzących do klubu to obrońcy ale wydaje się,że Zryw właśnie najbardziej potrzebował zawodników na te pozycje. Pełny skład do obejrzenia w zakładce KADRA