Kolej na Goleszów

Sobotnie popołudnie przyniesie nam kolejne ligowe emocje. O godzinie 15.00 miejscowy Zryw podejmie drużynę LKS Goleszów. Spotkanie to jest bardzo ważne dla Zrywiaków. Bąkowianie po dwóch porażkach z Ochabami i Drogomyślem zdobyli wreszcie punkty w starciu z rezerwami Beskidu Skoczów. W meczu na własnym boisku będą z pewnością grali o pełną pulę. Sobotni rywal Bąkowian, prezentuje podobną formę. Z trzech ostatnich meczów dwa pierwsze przegrał a mecz z poprzedniej kolejki Goleszowianie zremisowali. Drużyna ta zdobyła co prawda dwa punkty więcej, ale bilans bramkowy ma zbliżony. W tabeli obie drużyny dzielą trzy miejsca w tabeli. Zapowiada się ciekawe i (na papierze) dość wyrównane spotkanie. Czy tak w rzeczywistości będzie? Przekonamy się już jutro!

Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich kibiców!

LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów, sobota, 03.10.15 r., godzina 15.00