Krajobraz po Walnym zebraniu

Dnia 20.02 w lokalu znajdującym się w budynku klubowym odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Zgromadzili się w nim liczni goście, m.in. Zastępca Burmistrza Włodzimierz Cybulski, Radny i sołtys Bąkowa Stanisław Balas, radny Bronisław Pająk, Prezes OSP Bąków  Marian Hus, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Krystyna Kiełbasa.

Mijająca kadencja została podsumowana w obszernym sprawozdaniu przez dotychczasowego prezesa klubu Mirosława Czwartosa , które jednogłośnie przyjęto. Jednogłośnie przyjęto również sprawozdanie skarbnika oraz komisji rewizyjnej udzielając klubowi absolutorium. Następnie przystąpiono do wyboru nowego składu zarządu.

Od minionej soboty stery w klubie przejęła nowa władza. W jawnym głosowaniu prezesem został ....ponownie Mirosław Czwartos. Na zastępcę prezesa wybrano Leszka Faranę, sekretarzem został Szymon Gaszczyk a skarbnikiem Kazimierz Szymiczek. Członkami zarządu zostali również Bogdan Niemiec, Łukasz Wacha, Artur Wiak, Franciszek Pieczka i Stanisław Jagniątkowski. W skład Komisji Rewizyjnej weszli Dariusz Wacha (przewodniczący), Edward Rakus i Dariusz Farana.