Na drodze Pierściec

Najbliższa niedziela przyniesie spore piłkarskie emocje. O godzinie 16.00 na odnowionym boisku w Pierśćcu Błękitni zmierzą się z liderem skoczowskie B-klasy - Zrywem Bąków. Gospodarze słabo rozpoczęli rundę wiosenną. W zaledwie 2 rozegranych meczach zanotowali dwie porażki odpowiednio z Beskidem Skoczów (1:5) oraz Strażakiem Dębowiec (0:4). Obie porażki zostały odniesione na własnym, całkowicie nowym boisku, także śmiało można stwierdzić, że stadionowi temu daleko jeszcze do twierdzy. Gospodarze na pewno będą chcieli zmazać plamę z poprzednich spotkań i urwać punkty liderowi. Na podtrzymanie niechlubnej passy gospodarzy z pewnością liczyć będą Zrywiacy, którzy rundę wiosenną rozpoczęli od mocnego uderzenia w Hażlachu, a dobrą formę kontynuowali w kolejnych spotkaniach, ostatecznie wygrywając wszystkie z nich, strzelając w 4 meczach 16 goli i nie tracąc żadnego. Aby uzyskać upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej najbliższe spotkanie na pewno trzeba wygrać, bowiem w najbliższych kolejkach na Bąkowian czekają już zespoły ze Skoczowa i Dębowca. Szykuje się ciekawy mecz...

LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków, niedziela, godzina 16.00, boisko w Pierśćcu

Zbiórka zawodników o godzinie 14.30 na boisku w Bąkowie