Na rozkładzie Nierodzim

Najbliższa sobota przyniesie nam kolejne zmagania w skoczowskiej B-klasie. Tym razem Bąkowianie podejmą u siebie zespół KS Nierodzim Ustroń. Rywal biało-niebieskich okupuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Na pewno jednak przeciwników nie można lekceważyć. W przerwie zimowej w klubie z Nierodzimia doszło do kilku zmian m.in. na ławce trenerskiej (nowym szkoleniowcem został Tomasz Matuszek ostatnio prowadzący Iskrę Iskrzyczyn) czy zmian kadrowych. Ponadto dyspozycja rywali jest sporą niewiadomą z racji tego, że będzie to ich pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Warto jeszcze przypomnieć, że ostatnia potyczka tych drużyn zakończyła się minimalnym zwycięstwem Bąkowian (2:1), po bardzo wyrównanym meczu... Szykuje się ciekawe widowisko!

Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich kibiców!

LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim Ustroń; sobota, 18.04.2015 r., godzina 15.00, boisko w Bąkowie

Zbiórka zawodników o godzinie 14.00