O punkty z Promykiem

Najbliższy weekend przyniesie kolejne ligowe emocje. W 4 kolejce skoczowskiej B-klasy, podopieczni trenera Rabczaka zmierzą się z nieobliczalną drużyną z Golasowic. Mecz ten to małe derby regionu, tak więc na pewno będzie to zacięte spotkanie, pełne walki. Zadanie z pozoru wydaje się łatwe - Promyk Golasowice to drużyna, która do tej pory przegrała wszystkie spotkania, straciła w 3 meczach 16 bramek a strzeliła tylko 5. Zrywiacy są z kolei liderem rozgrywek, przewodzą w tabeli z kompletem punktów, mają też najlepszą defensywę. Miejmy nadzieję, że uda się podtrzymać zwycięską passę i zdobyć kolejne 3 oczka.

MKS Promyk Golasowice - LKS Zryw Bąków, sobota 06.09.14, godzina 16.00, boisko w Golasowicach

Serdecznie zapraszamy kibiców!