Ostatnia kolejka sezonu 13/14!

W najbliższy czwartek zakończenie boiskowych emocji. Wszystkie mecze tego dnia rozegrane zostaną o godzinie 17.00.

Oczy większości kibiców skoczowskiej B-klasy zwrócone na pewno będą na Iskrzyczyn gdzie miejscowa Iskra (2 miejsce) podejmie lidera z Zabłocia. Mecz tenrozstrzygnie już definitywnie sprawę awansu do klasy A. Gospodarze aby osiągnąć swój cel muszą w tym meczu zdobyć minimum punkt. Na pewno jednak nie będą grali "na remis" a postarają się zdobyć całą pulę i z nawiązką zrewanżować się za mecz z poprzedniej rundy, który z pewnością jeszcze siedzi im w głowach... Na wieści z Iskrzyczyna będą z pewnością czekali w Ochabach. W przypadku zwycięstwa Orła awans wywalczą zawodnicy z Ochab. Będzie się działo.

Ciekawie na pewno będzie też w Golasowicach gdzie tamtejsza drużyna podejmie LKS Zryw Bąków. Spotkanie to jest typowym meczem z podtekstami. W składzie zespołu z Golasowic występuje kilku zawodników z "Bąkowską przeszłością", którzy stanowią o sile tej drużyny. Trenerem tejże ekipy jest również Bąkowianin, który z powodzeniem prowadzi juniorską ekipę Zrywu. Na pewno Golasowiczanie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i urwać punkty Zrywowi a moment ku temu odpowiedni, bowiem w 2 ostatnich meczach zdobyli komplet punktów - a więc forma jest. Zrywiacy zaś postarają się odnieść pewne i przekonujące zwycięstwo.

Po rozegraniu wszystkich meczów czas na odpoczynek od ligowej piłki. Kolejny sezon rusza już na przełomie lipca i sierpnia. Do tego czasu boiska będą wyglądały tak jak na zdjęciu... :)

Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich kibiców!

MKS Promyk Golasowice - LKS Zryw Bąków; czwartek 19.06.14r.; godzina 17.00; Golasowice

Zbiórka zawodników 15.40 w klubie