Z Morcinkiem w Kaczycach

Wielkimi krokami zbliża się koniec rundy jesiennej sezonu 2015/2016. Do rozegrania Zrywiakom pozostały dwa mecze. Pierwszym z nich jest pojedynek z drużyną GKS Morcinek Kaczyce. Gospodarze sobotniego spotkania plasują się na 6 miejscu w ligowej tabeli. W 11 meczach zdobyli 14 punktów. Bąkowianie z dorobkiem 9 punktów, zajmują 11 pozycję. Obie drużyny odniosły zwycięstwa w swoich poprzednich spotkaniach i z pewnością liczą na podtrzymanie passy. Zadanie to dla biało-niebieskich będzie bardzo trudne, bo drużyna Morcinka wygrała 3 ostatnie mecze u siebie. Każda passa jednak się kiedyś kończy, miejmy nadzieje, że tak się stanie w najbliższą sobotę... Trzymamy kciuki za Zrywiaków.

Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich kibiców!

GKS Morcinek Kaczyce - LKS Zryw Bąków, sobota 24.10.15 r., godzina 15.00, obiekt sportowy w Kaczycach

Zbiórka zawodników 13.30 pod klubem, wyjazd 13.40