3 punkty nasze !!!

Na inaugurację rundy wiosennej nasi zawodnicy u siebie podejmowali drużynę z Pielgrzymowic.Mecz był raczej wyrównany, z delikatnym wskazaniem na gości, jednak w 24 minucie piłkę w bramce Strażaka Pielgrzymowice umieścił Piotr Szpilarewicz i drużyna Zrywu objęła prowadzenie. Następnie w 45 minucie pierwszej połowy, po rzucie wolnym wykonywanym przez Adriana Gabrysia i zgraniu piłki przez Kamila Michalaka Wojciech Rakus z bliska, wślizgiem pakuje piłkę do siatki. Ważna bramka do szatni ustawiła mecz. Jak się potem okazało, wynik ten utrzymał się do końca spotkania. W drugiej części spotkania bramkę kontaktową powinni strzelić goście, jednak piłka w ostatniej chwili podskoczyła na nierówności i napastnik Strażaka, będąc metr od pustej bramki nie trafił w piłkę. Bąkowianie powinni to spotkanie wygrać wyżej, niestety w doliczonym czasie gry, prostej sytuacji nie wykorzystał Szymon Gaszczyk.
Zryw w pierwszym meczu drugiej rundy rozgrywek zdobywa kolejny komplet punktów. Warto zaznaczyć , że pomimo ataków Strażaka drużyna zagrała na ,,zero z tyłu,, .
BRAWO Panowie !!

Następny mecz już w najbliższą niedzielę. Rywalem biało-niebieskich będzie drużyna lidera - Tempo Puńców. Przypominamy, że mecz z powodu remontu boiska w Puńcowie rozegrany zostanie na boisku w Cieszynie przy al. Łyska. Początek spotkania o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Powiązana galeria: