Derby na remis

Jeden z lepszych meczów w wykonaniu naszych zawodników jeśli nie najlepszy w tej rundy.
Od pierwszych minut Zryw atakował i miał przewagę w meczu, dużo składnych akcji i strzałów na bramkę.
Była walka o piłkę w środku pola ,brakowało tylko postawienia przysłowiowej kropki nad ,,I,, .
W drugiej połowie Adrian Gabryś strzelając z rzutu wolnego piłka otarła się od muru i trafiła w słupek .
85 minuta, zawodnik ze Strumienia Marcin Niebisz po strzale z rzutu wolnego umieścili piłkę w bramce Tomka Skorupy.
Po raz kolejny potwierdziło się stare piłkarskie powiedzenie że , niewykorzystane sytuacje się mszczą,,
Gdy wydawało się ,że pomimo przewagi nie uda nam się nawet zremisować meczu Paweł Pruś w 90 minucie
strzelił wyrównującego gola i 1 punkt zostaje u nas.
Panowie Brawo , takie mecze chcemy oglądać w waszym wykonaniu , poprawmy tylko skuteczność i będzie super.

Powiązana galeria: