Czas na Pierściec

W piątej kolejce skoczowskiej B-klasy podopiecznym trenera Raczaka przyjdzie zmierzyć się z grającą w kratkę drużyną Błękitnych Pierściec. Sobotni rywal Zrywiaków, sezon zainaugurował dość niespodziewanie, pokonując w drugiej kolejce (w pierwszej pauzował) faworyzowaną drużynę rezerw Beskidu Skoczów i to na boisku swojego rywala. Dwa kolejne spotkania Błękitni przegrali 3:1 odpowiednio ze Strażakiem Dębowiec oraz LKS II Goleszów.

Biało-niebiescy przystąpią do tego meczu niewątpliwie w roli faworyta. Cztery zwycięstwa w czterech meczach, 17 strzelonych goli, tylko 5 straconych. Statystyki bezsprzecznie przemawiają za Zrywiakami. Należy jednak pamiętać, że w poprzednim sezonie Bąkowianie ulegli niespodziewanie Błękitnym4:2, również będąc faworytem meczu...

Czy Bąkowianom uda się "zmazać plamę" z poprzedniego sezonu i potwierdzić swoją dominację w obecnym? Przekonamy się już w sobotę! Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie!

LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec; sobota, 13.09.2014; godzina 16.00; boisko w Bąkowie