Ostatni mecz rundy

Runda jesienna sezonu 2014/2015 dobiega końca. Przed nami ostatnia kolejka skoczowskiej B-klasy. W najbliższą niedzielę 26.10.14 o godzinie 14.00 w Rudniku miejscowy LKS podejmie LKS Zryw Bąków. Faworyt spotkania może być tylko jeden. Jest nim oczywiście zespół biało-niebieskich, który po ostatnim ważnym zwycięstwie w meczu z Iskrzyczynem, będzie chciał zdobyć kolejne 3 punkty z niżej notowanym rywalem i umocnić się jeszcze bardziej na szczycie ligowej tabeli. Okazja ku temu doskonała, bowiem zespół z Rudnika w ostatnich meczach raczej nie zachwyca (4 porażki w 4 ostatnich meczach).

Przeciwnika nie wolno na pewno zlekceważyć. Zespół gospodarzy miał bardzo udany początek sezonu (7 pkt w 4 meczach), zabierając punkty Hażlachowi (1:1), wygrał też wysoko z Nierodzimiem (4:0 na wyjeździe) i Górkami (4:1 u siebie). Dodatkowo Bąkowianom w Rudniku gra się zawsze ciężko i nasze ostatnie zwycięstwa z tym zespołem są raczej wymęczone niż pewne i przekonywujące. Zapowiada się na prawdę ciekawe spotkanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

LKS Rudnik - LKS Zryw Bąków, niedziela 26.10.14 r. godzina 14.00; boisko w Rudniku