Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

11.10.2015

Po niespodziewanej porażce w poprzedniej kolejce z Morcinkiem Kaczyce, zespół trenera Macheja do meczu ze Zrywem Bąków podchodził z nastawieniem odniesienia pewnej wygranej. Goście przed tygodniem zostali rozbici u siebie przez Goleszów aż 0:4.

W pierwszej połowie goście opierali się rywalom. W 13 minucie, co prawda, na prowadzenie wyszło Tempo, jednak jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził, uderzeniem głową, Marek Wacha. W drugiej części spotkania zespół gości już nie nadążał za świetnie dysponowanymi gospodarzami, co też zakończyło się kolejnymi traconymi bramkami.

W 59 minucie prowadzenie dał drużynie z Puńcowa Wojciech Kołek. W 84 minucie zespół Tempa prowadził już dwoma bramkami, za sprawą Jakuba Legierskiego. Wynik spotkania ustalił, w 88 minucie, zdobywając swoją drugą bramkę meczu, Wojciech Kołek. Tempo, dzięki wygranej, zbliżyło się do czołowej czwórki, Zryw, z sześcioma oczkami, pozostaje na miejscu trzynastym.